Corfu North

Home

Apartmány, vily a hotely v Korfu.

Jestliže preferujete nekomerční dovolenou a rádi byste ji strávili v příjemném prostředí, obklopeni krásnou přírodou, jsou pro Vás stránky CorfuNorth.Com to pravé. Naším cílem je nabídnout Vám výhody individuální turistiky spojené s pohodlným a kvalitním ubytováním zasazeným do krásné přírody.Jsme řecká cestovní agentura s letitými zkušenostmi v oblasti individuální turistiky se sídlem na ostrově Korfu a se zastoupením v České republice.
Na těchto stránkách najdete přehled důležitých informací nejen o Korfu a jednotlivých lokalitách, ale i o samotných objektech, kde se můžete ubytovat.Vybranou ubytovací kapacitu si můžete přímo na našich stránkách rezervovat. V případě Vašeho zájmu zajistíme rovněž zapůjčení vozu (s přistavěním na letiště). Poskytujeme servis i v oblasti půjčování motorek a kol a samozřejmě taxi servis.

Naše ubytovací kapacity se nacházejí převážně v severní části ostrova Korfu. Vybíráme pro Vás pouze prověřené vily, apartmány, studia či pokoje, které splňují náročné požadavky našich klientů. Domy bývají postaveny v tradičním řeckém ostrovním stylu, navíc s ohledem na životní prostředí. Naše objekty kombinují vše, co je pro příjemnou dovolenou, důležité: pohodlné ubytování, potřebné zázemí (parkování apod.), nádhernou okolní přírodu a velmi dobrou infrastrukturu.

Mluvime ceskym jazykem a na vase dotazy a informace vam velice radi odpovime. Muzete nam napsat na : Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Užijte si pobyt v Corfu!

Subscribe to our news-offers
Receive HTML?

детский электроскутерСамодельный квадроцикл купить.